METALUX

Krišjāņa Barona iela 129

Rīga

Šī projekta ietvaros veikta esošās daudzstāvu dzīvokļu ēkas vienkāršotā atjaunošana. Remontdarbi uzsākti ar dzīvokļos nolietoto iekšējo inženiertīklu un koka starpsienu demontāžu. Lai veiktu dzīvokļu īpašumu sadali, tika izbūvētas jaunas dzīvokļu atdalošas starpsienas un papildus gaiteņi kāpņu telpā. Ēkai nomainīti ūdensapgādes, sadzīves kanalizācijas un viencauruļu apkures sistēmas stāvvadi un guļvadi, kā arī veikta papildus skārda gaisa vadu montāža dabiskajai ventilācijas sistēmai.

  Visos dzīvokļos uzstādīti jauni tērauda paneļu radiatori ar alokatoriem. Atsevišķiem dzīvokļiem un siltummezglam pievilkti jauni elektroapgādes spēka kabeļi. Veikta ēkas siltummezgla pārbūve, lai nodrošinātu siltā ūdens padevi dzīvokļiem. Atjaunota kāpņu telpa, tostarp veikta arī pakāpienu un esošo margu atjaunošana, jauna apgaismojuma ierīkošana, sienu un griestu izlīdzināšana un krāsošana un grīdu izlīdzināšana un flīzēšana.

  Veikti esošā ēkas skārda jumta un ūdensnoteku sistēmas labošanas darbi, jaunu ventilācijas izvadu montāža jumta plaknē, kā arī jumta tīrīšana un krāsošana. Atjaunota lietus ūdens savākšanas sistēma, jumtam izveidots kritums virzienā uz ūdens savākšanas piltuvēm un uzkausēts jauns bitumena ruļļmateriālu segums. Ēkai veikta arī iekšpagalmu fasāžu atjaunošana – pagalma fasādēm un pagalma mūra sienai atjaunots krāsots gludais apmetums, caurbrauktuves sienām uzklāts jauns krāsots dekoratīvais apmetums. Pie kāpņu telpas ieejas durvīm pagalmā un caurbrauktuvē veikta jauna apgaismojuma montāža ar sensoru vadību. Atjaunoti esošie metāla vārti – pārkrāsoti un uzstādīta to automātiska aizvēršanas sistēma. Pagrabstāvā atjaunots telpu apgaismojums un izbūvētas jaunas mantu glabātuves no metināta tērauda profilleņķu karkasiem un metāla sietiem. Iekšpagalms labiekārtots ar augu apstādījumiem, kā arī veikts autostāvvietas ierobežojošo līniju krāsojums.

Atpakaļ uz sākumu